8-mart bayrami arafasida Markaziy Osiyo xalqaro instituti tomonidan ushbu bayramga bag‘ishlangan tadbir tashkil etildi.
Har yili 8-mart kuni nishonlanadigan Xalqaro xotin-qizlar kuni arafasida Markaziy Osiyo xalqaro instituti tomonidan ushbu muhim voqeaga bag‘ishlangan tantanali tadbir tashkil etildi.
Bayram doirasida so'zga chiqqanlar yig'ilgan ayollarga katta iliqlik bilan murojaat qilib, ularga sihat-salomatlik, farovonlik va kasbiy yuksalishlarni tilab, eng samimiy tilaklarini izhor etdilar.
Xodim ayollarning institut hayoti va rivojiga qo‘shgan beqiyos hissasiga alohida e’tibor qaratilib, ularning har biri katta jamoaning ajralmas qismi ekani ta’kidlandi.
“Har biringiz nafaqat kundalik ishimizga, balki institut ravnaqiga ham beqiyos hissa qo‘shasiz. Sizning qat'iyatingiz va professionalligingiz birgalikdagi muvaffaqiyatlarimizga hissa qo'shadi, qo'llab-quvvatlash va o'zaro tushunish muhitini yaratadi”, - dedi so’zga chiqqanlar.
Samarali hamkorlik va o‘zaro yordam garovi bo‘lgan jamoada iliqlik va do‘stona muhit yaratilgani uchun alohida minnatdorchilik bildirildi.