MOXI xodimlari O'zbekiston Respublikasi prezidenti saylovi bo'yicha saylov uchastkalarida bo'lishti.
Bugun, 9 yil 2023 iyul kuni Markaziy Osiyo xalqaro instituti xodimlari O'zbekiston Respublikasi Prezidenti saylovi bo'yicha saylov uchastkalarida bo'ldilar. Ushbu muhim kunda ular nafaqat fuqarolik faolligini namoyish etdilar, balki Yangi O'zbekistonning gullab-yashnashi va farovonligiga bo'lgan intilishlarini ham tasdiqladilar.
Ushbu qarorning muhimligini anglagan Moxi xodimlari o'z ovozlarini berib, uni o'z Vatanining kelajagiga to'liq bag'ishladilar. Ushbu tarixiy lahzada ularning tanlovi ramziy kuchga ega bo'lib, ularning mamlakatning porloq kelajagiga bo'lgan ishonchini va barqaror rivojlanish, dunyo tartibi va taraqqiyotiga intilishlarini ta'kidlaydi.
Moxi xodimlari Prezident saylovini qo'llab-quvvatlagan holda, O'zbekiston kelajagini shakllantirishda faol ishtirok etish uchun mas'uliyatni o'z zimmalariga oladilar va o'z mamlakatlari ravnaqi va farovonligi uchun yangi istiqbol va yutuqlarni kutadilar.